Co říkají ženy

Že prý vypadám sympaticky? To ještě nemusí nic znamenat, pokud Ti nebudu umět pomoct;)) Podívej se dolů, co ženám před Tebou přinesl můj kurz, seminář nebo společné chvilky během konzultací. Věř, že i Tvůj život může být prima!

O seminářích a kurzech

Na kurz jsem se přihlásila ve chvíli, kdy jsem si připadala jako stroj... stroj na vaření, na uklízení, na vydělávání peněz atd. Já jsem se ze svého života úplně vytratila. Lucka nás vede k návratu sama sobě. Za dobu co kurz navštěvuji mám už zase své místo ve svém životě, naučila jsem se relaxovat, užívat si chvilky které mě naplňují. Mám více energie a dokonce se cítím být i více ženou. 🙂 Z Lucky vyzařuje nadšeni z toho co dělá, je přirozená a tím pádem i lekce jsou přijemné.
Blankačtvrtletní kurz SAMA SEBOU

„Na semináři jsem si uvědomila věci, které dělám zbytečně a sama sebe často podceňuji.“

Dráža

zážitkový seminář SAMA SEBOU - KRÁSA

Lucka je skvělá a je pro mě velkou inspirací. Vždy se na setkání s ní i ostatními moc těším. Škoda, že to vždy tak rychle uteče. Pokaždé odjíždím pozitivně naladěná a nabitá energií. Kurz můžu jedině doporučit!
Terezačtvrtletní kurz SAMA SEBOU
Dřív jsem myslela dost negativně. Mamka mi umřela, když mi bylo 32 a tatínek byl vážně  nemocný. Prostě  to v mém životě šlo  všechno  ke dnu. Lucka mi ukázala, jak koukat na svět  pozitivně. Řekla  jsem si „za zkoušku  nic nedám“. Přehodnotila jsem všechno  a začala myslet fakt pozitivně  a zabralo to. Když byl nějaký problém,  šel vyřešit jinak a líp. Při svém těhotenství jsem si pro sebe i dítě přála krásný porod a zdraví Vše  zafungovalo, ani jsem nevěřila,  že  to  půjde  a opravdu jde. Jsem šťastná,  že Lucku znám  je to Anděl. 
Janavíkendový seminář
V létě jsem si řekla, že se chci věnovat sama sobě, dát si více pozornosti a péče. Už nevím, co jsem zadala do vyhledávače, ale objevil se mi Luciin kurz Sama sebou a já v ten okamžik věděla, že to je ONO! A taky, že jo! Lucka má neuvěřitelný dar propojovat každodenní hektické tempo (kdy má člověk pocit, že jeho život je jen o práci a chození se domu vyspat) s něčím velmi hlubokým, což bych nazvala jako smysl života/nebo náš vyšší smysl, doplňte si sami. Lucie nás na kurzu vede s lehkostí, elegantností a nadhledem k cíli, který jsme si na začátku každá stanovila. Používá techniky, které jsou jednoduché a zároveň jdou do hloubky…rychlé a účinné. Já za sebe jsem spokojená moc, protože po různých terapiích a kurzech zaměřených na práci na sobě se mi naskytla možnost vnímat svůj život mnohem opravdověji, živěji a zdravým rozumem, s hravostí a tvořivostí … a zároveň s laskavostí sama k sobě… Děkuji Ti, Luci! Našla jsem Tě právě včas. Pokud i Vy máte podobné pocity, jako já při nalezení Lucčiného kurzu… rozhodně neváhejte! S láskou Lenka
Lenkačtvrtletní kurz SAMA SEBOU

„Chci moc poděkovat za překrásný den na semináři Sama sebou. Moc jsem si ho užila. Poprvé v životě jsem se cítila opravdu krásná.“

Mirka

zážitkový seminář SAMA SEBOU - KRÁSA

Zážitkový seminář Sama sebou bych všem ženám moc doporučila! Myšlenka propojit osobní rozvoj, péči o vlasy, make-up, oblékání a ateliérovou fotografii mi přišla naprosto skvělá ještě před přihlášením. A musím říct, že jsem se nespletla.
Hankazážitkový seminář SAMA SEBOU - KRÁSA
Trochu jsem se kurzu bála kvůli svému bloku mluvit před cizími lidmi. Postupně zjišťuji, že tím, že se jako člověk dokážu před ostatními otevřít, můžu jen získat a strach je zbytečný. Vyhovuje mi malá skupinka stejně naladěných žen a osobní přístup. Líbí se mi sdílení toho, co nám udělalo radost. Naše rozhovory jsou velmi inspirující. Už teď vidím, že dělám velké pokroky, kurz přesně zapadá do toho, co teď potřebuji.
Naďačtvrtletní kurz SAMA SEBOU

O osobních konzultacích

Je vůbec možné, že jeden jediný člověk dokáže kompletně změnit život někomu druhému? Kdybych si tuto otázku položila před rokem, odpověď by byla jednoznačná… Lucka mě naučila, že sebeláska znamená mít se ráda taková, jaká jsem bez ohledu na vzhled. Vždyť každá máme spoustu dobrých vlastností, kterými můžeme pomoci ostatním a být užitečné. Když jsem přišla na své dobré vlastnosti, lidé najednou chtěli být v mojí společnosti. Lucka mě změnila k nepoznání. Udělala ze mě lepšího člověka a nesmírně jí za to děkuji, protože díky ní mám teď mnohem lepší život a jsem lepší člověk.
Dášaosobní konzultace - MYSL

„Zdravotní problémy mám 20 let a chtěla jsem vyzkoušet něco jiné než jen brát léky. Díky Lucce, plánu pro zdraví a afirmacím se mi po 3 měsících zlepšil můj stav o 80%. Kdyby mi to někdo řekl, tak bych mu nevěřila. Moc děkuju a doporučuju všem!“

Olina

osobní konzultace - ZDRAVÍ

Než jsem se potkala s Lucii, chodila jsem ke koučce, kde jsem si na pohovce připadala jako pacient a nemohla se nijak vyjádřit. Naopak s Lucií na kávě jsem měla pocit, jako kdybychom se znaly roky a slova plynuly. Díky tomu jsem se otevřela a zanedlouho si užívala pokroky, o které jsem se předtím již dlouho snažila. Lucii doporučuji, protože je přirozená, má životní zkušenosti a věří tomu, co říká. Navíc vám dokáže dodat energii a naději.
Marieosobní konzultace - MYSL
Lucie je člověk na svém místě... má talent se vcítit do člověka... Vždy ví, co říci, aby Tě dokázala motivovat...Ona sama je příkladem toho, že i když je život někdy těžký, může být na něm krásně…
Ivetaosobní konzultace - MYSL
Děkuji Lucce za velice příjemně strávené dopoledne. Výsledek byl nádherný. Je úžasné se cítit ještě více žensky a sexy.
Pavlaosobní konzultace - KRÁSA
Na Lucii mne na první pohled zaujala její energie a jasná definice její práce - specialistka na šťastný život. Využila jsem její služby pro motivaci pro další práci a hned při prvním rozhovoru jsem věděla, že ona mi pomůže. Přesně pochopila o co jde a hlavně hned dala efektivní rady, které mohu hned aplikovat v praxi. Vřele doporučuji...."
Libkaosobní konzultace - MYSL
Lucka ví přesně co chce a jde si zatím. Je plná energie a nadšení, a přitom je z ní cítit obrovský klid a harmonie. Během krátkého pobytu u nás, mě dokázala inspirovat a nadchnout, a v případě řešení osobních problémů se díky důvtipným otázkám dostat velice rychle k jádru věci. Baví mě se posouvat dál ve svém životě a Lucka tomu dokáže dodat opravdový šmrnc.
Pavlaosobní konzultace - MYSL
O Lucce jsem se dozvěděla skrz seminář sama sebou. Zaujal mě její příběh a já si řekla, že za zkoušku nic nedám. Když jsem k Lucce přišla, pořád ještě jsem si myslela, že se nedá v mém případě nic dělat. Vůbec by mě nenapadlo, že už na konci prvního sezení budu odcházet s řešením. Vše zafungovalo a já už můžu zase normálně fungovat.
Věraosobní konzultace - ZDRAVÍ

Přidej se k ostatním ženám a usmívej se na svět.