Jak pracuji?

Každá jsme jedinečná a máme svůj styl. Já používám několik metod, aby setkání bylo příjemné a měla jsi výsledky.

Nejdůležitější a na prvním místě jsi pro mě Ty. Plánuji si na den jen pár schůzek, abych byla stále fresh a věnovala Ti plnou pozornost. V čem se liším od kolegů z branže je to, že s Tebou "žiju". U mě to není o tom, že spolu strávíme 60 minut a poté zůstáváš "sama voják v poli".

Upřímně mi záleží na tom, aby se Tvá situace vyřešila a zlepšila. Po celou dobu spolupráce si Tě beru pod svá "křídla" a máš ode mě plnou podporu. Od Tebe se naopak očekává plné nasazení a angažovanost:))

Výjimečná jsem v tom, že se umím v dané situaci zorientovat, najít skutečnou příčinu problému a navrhnout řešení. Umím skvěle namotivovat, podpořit a předat návody a tipy "jak na to".  Taky Ti jednoduše vysvětlit psychologické metody a pomoci převést do praxe tak, aby sis je v životě zautomatizovala a ukotvila.

Zkušenosti,

znalosti

pozitivní přístup,

podpora

a motivace.

To jsem já:)

Můj styl práce:

 • 1
  Ucelené bloky
  Pokud chceš vyřešit problém, společně nastavíme kontinuitu, která Ti pomůže zasáhnout Tvůj cíl. Proto jednotlivá sezení na sebe navazují cca po 3 týdnech. Samozřejmě se můžeš objednat pouze na 1 sezení, ale po malé změně většinou většinou nedojde k trvalému odstranění příčiny a změny životního stylu. K trvalé změně je potřeba trpělivost, čas, podpora a vhodné medoty, které se hodí právě pro Tebe.
 • 2
  Metoda "live&learn"
  Mnohaletou prací na sobě vznikla vlastní metoda "live&learn", díky ní se naučíš sebereflexi a pracovat sama se sebou. Budeš umět pojmenovat situaci, poučit se z vlastních chyb, dělat malé krůčky ke skutečné změně a žít s úsměvem a nadhledem. Především dělat pokroky, a to i v případě, že jsi dosud (jinde) neuspěla. 
 • 3
  Jdu ke kořenům
  Zaměřuji se na odstranění kořenové příčiny problému, nehasím následky nebo si nelžeme do kapsy. Když se vyřeší problém, nebude se Ti daná situace již opakovat. Pomůžu Ti situaci vyřešit, ne jen řešit podobné situace v bledě modrém a pořád dokola.
 • 4
  Pracujeme s nastavením mysli
  Vysvětlím Ti principy fungování mysli a života. Tím ovládneš své myšlenky a usměrníš život směrem, kterým si přeješ Ty.
 • 5
  Pracujeme s cílem
  Na Tvém životě si ukážeme, jak pracovat s cílem. Poznáš, co je pro Tebe důležité, co doopravdy chceš a jak dosáhneš toho, po čem toužíš. Díky tomu si konečně začneš plnit své sny.  
 • 6
  Pracujeme s pozorností
  Určitě si už slyšela, že roste to, na co zaměřuješ svou pozornost. Proto Ti pomůžu najít správnou cestu a středobod Tvého zájmu, a tím poroste to, co si přeješ mít Ty a nebudeš neustále prohlubovat své problémy, strachy a motat se bludným kruhu.
 • 7
  Máme spolu 4 dohody
  1. Důvěra: co si řekneme, zůstane mezi námi & sama určuješ, do jaké hloubky půjdeš = můžeme pracovat jen s tím, co řekneš. 2. Oči lásky: dívám se na Tebe srdcem, hledám na Tobě to hezké, a to se Ti snažím zvědomit a zároveň v Tobě podporovat. 3. Respekt k individualitě: nehodnotím, nekritizuji, dávám užitečnou zpětnou vazbu. 4. Jsi tvůrce: sama určuješ směr a tempo svého pokroku. Je jen na Tobě, jak na sobě budeš pracovat. Ode mě budeš mít nástroje a podporu, na Tobě bude, jak s tím naložíš:))

Předám Ti

své zkušenosti 

a pozitivní

energii.

Budeš umět:

 • Pracovat se svou sebereflexí a sama se sebou a svým cílem
 • Pojmenovat a vyřešit problém
 • Rozklíčovat příčinu Tvého trápení
 • Namotivovat se
 • Vyhledat efektivní nástroje, které Ti pomůžou zavést změny do života
 • Používat další metody, které Ti pomůžou udržet správné návyky napořád
 • Otevřít se novým možnostem, dělat postupné změny a netlačit na pilu
 • Objevit svou jedinečnost a užívat si život, i když teď Ti možná přijde, že k tomu nemáš žádný důvod
 • Hodit blbosti za hlavu a řešit jen to podstatné

Příběh se šťastným koncem můžeš mít i ty

Dobrý den Luci, musím se Vám pochlubit jaké mám novinky. Mám nového přítele a jsem moc spokojená! UŽ CHÁPU, CO VŠE SE V MINULOSTI MUSELO STÁT, ABYCH BYLA PŘIPRAVENÁ NA LEPŠÍ VZTAH. Ž𝚒𝚟𝚘𝚝 𝚜𝚎 𝚖𝚒 𝚛á𝚣𝚎𝚖 𝚘𝚝𝚘č𝚒𝚕 𝚔 𝚕𝚎𝚙ší𝚖𝚞. Víte, že nechápu, jak jsem mohla být tak slepá a jak sem mohla zůstávat s chlapem, který si mě absolutně nezasloužil? Bože, takový ignorant a to měl vedle sebe krásnou ženu... Mnohem více si teďka věřím, je mi mnohem lépe. Starám se o sebe víc, chodím na nehty, vlasy, kupuji si slušivé oblečení, nosím podpadky. VŠE, CO JSTE MI ŘÍKALA, MI UŽ DÁVÁ SMYSL. Mám Vás moc ráda jako člověka i profíka a přeji Vám hodně štěstí. MOC JSTE MI POMOHLA SE V TOM NEUTOPIT, ALE NAUČIT SE PLAVAT.
Vaše šťastná Káťa
"Dlouho jsem dělal vše pro ostatní a nic pro sebe. Byl jsem všude a nikde a už jsem ani nevěděl, co od života chtít. Pár sezení s Lucií mi otevřelo oči a pohled na mě a na to, že můžu mít i své potřeby. Uvědomil jsem si, že můžu žít nejen pro ostatní, ale i pro sebe. Mám více radosti ze života, víc jsem si uvědomil, co pro mě znamenají moje děti a vím kudy se dál vydat. Děkuji za to, že jsi mi pomohla nalézt sám sebe. Vím, že když budu zase na rozcestí, můžu se na tebe kdykoliv obrátit, abys mě trochu popostrčila tam, kde chci vlastně být, ale bojím si to přiznat. Teď už vím, že mám odvahu na vše co potřebuji i díky tobě.“
Michal

Přidej se k ostatním ženám a usmívej se na svět

Těším se na Tebe,