Neustále jsem selhávala

„Než jsem potkala Lucku, tak jsem si dávala obrovské cíle a vždy jsem selhala.“ mi na konci tříměsíční spolupráce řekla klientka. Není asi jediná, které se zdálo, že je toho na ní poslední dobou prostě moc. Já si pamatuju na sebe. Připadala jsem si jak v bludným kruhu a nevěděla kudy kam. Kalman mě naučil velmi jednoduchou věc, která funguje naprosto všem.

ZLATÝ PRAVIDLO

„Dycky“ jen jeden, malej krok! Próč? Prostě si představte, že si místo obřích cílů, jako např. zhubnu 30 kg za rok nebo skončim v práci a začnu podnikat, si dáte jen 1 pidi cíl. Prostě rozsekáte ten svůj mega záměr na mrtě malejch kroků. Co myslíte, že se stane? Vždycky se vám podaří ho splnit! Hlavně budete mít dobrej pocit, vydržíte a pak uvidíte, co dál.

OVĚŘENO NA KLIENTECH

„Než jsem potkala Lucku, tak jsem si dávala obrovské cíle a vždy jsem selhala. Teď postupuji malými krůčky. Už nedělám věci složitě, když jdou jednoduše.  Svůj volný čas teď trávím aktivně společně s rodinou. Naučila jsem se být trpělivější, koukat na svět více pozitivně a dávat si takové cíle, které jsem schopná splnit.“ Dana.

ÚSPĚCH JE, KDYŽ POSTUPUJETE VPŘED

Lucie Rybková před a poVítězství není jen o tom být naspeedovanej jak Leoš Mareš a trhat jeden osobní rekord za druhým. Každej z nás má holt jinou životní cestu. Já si dřív myslela, že úspěch patří jen těm nejlepším. To je velký omyl. Vítězové jsou všichni, kteří postupují vpřed bez ohledu na to, jestli vyprodáte O2 arénu nebo jen si uděláte hezký den:)

A DĚLÁTE TO, CO MÁTE RÁDI

Tak, teď to zní jako klišé… Jenže, co děláte, když chcete zhubnout? Najedete na zaručenej jídelníček, u kterého rozhodně nehodláte strávit 2. polovinu svýho života. Naordinujete si ranní běh, i když po pár minutách nemůžete popadnout dech. Když se vyprdnete na to, co dělaj všichni ostatní, můžete se v klidu věnovat tomu, co máte rádi vy. Třeba procházkám nebo cyklistice. Selhání bude tatam a výsledky  budou nafurt a jisto jistě lepší.

Lucie Rybková
Lucka POMÁHÁ ŽENÁM MĚNIT JEJICH ŽIVOTY K LEPŠÍMU. Zaměřuje se na vztahy ve fázi rozvodu/rozchodu a poskytuje pomocnou ruku při budování nového a šťastného života, který "vydrží". Podporuje ženy, aby šly svou vlastní cestou a žily podle sebe, nikoliv podle očekávaní okolí. Učení Lucky vychází z osobního příběhu, o kterém si více přečtete v sekci O mně.
Komentáře