Letní detox: očisti se, dobij baterky a budeš zářit!

Last call, letní očista!!! Máš posledních 14 dní na to, abys načerpala životodárnou energii a celý rok pak jela na plný plyn💪 Pojď, společně se mnou, se na chvíli odpojit od okolního světa a dotknout se sama sebe. Budeš si moct utříbit myšlenky, starý škváry hodit za hlavu a pročistit si prostor uvnitř i okolo sebe. Jdeme na to:))

Zařaď offline

Využij poslední prázdninové dny pro sebe a regeneruj. Dej si chvíli pauzičku od sociálních sítí, kámošek a povinností. Zkus prostě jen tak být. Nic neorganizuj, nezařizuj, přehoď to na chvíli na partnera. Svět se bez Tebe nezblázní😉

Naordinuj si ticho, klid a samotu. Dovol si pocítit své nejniternější touhy a obavy bez zásahů Tvé mysli. Buď pravdivá sama k sobě. Hlavně se nenech ničím vyrušovat! Ve stavu čirého bytí máš možnost zaslechnout signály Tvého pravého já a okolního světa. Co říkají?

Clean&clear

Jakmile se dostaneš sama k sobě, přejdi, prosím, pomalu do fáze očisty. Intuitivně ze svého života odstraňuj to,

  • co do něj už nepatří?
  • co bere Ti energii a klid na duši?
  • co Ti nedovoluje být šťastnou a sama sebou?
Díky pobytu v Portugalsku jsem nastartovala svůj život novým směrem.

Po návratu z očistného pobytu v Portugalsku jsem intuitivně vyházela skoro všechny věci. Staré, po bývalém partnerovi, nepotřebné. Nemusíš věci vyhazovat, udělají dobrou službu známým nebo charitě. Příval nové energie podpoříš „vykouřením“ prostoru a pořízením pár nových maličkostí, které Ti udělají radost a pomůžou přitáhnout štěstí a lásku.

Dej prostor novým věcem, a ony přijdou❤️

Blahodárné účinky pro Tvé tělo mají očistné kúry. V retreat centru mě naučili jít na ně pomalu a šetrně. Zkus na čas vynechat alkohol nebo kávu a dát si místo toho ranní fresh. Bude to fungovat skvěle, stejně jako jóga nebo meditace. Není potřeba udělat total reset, ale dělat pár pozitivní maličkostí dnes a denně:))

Mysl potřebuje čas od času úplně vypnout. Absolutní samota, centrální Portugalsko.

Co mi hodně pomáhá jsou procházky v přírodě. Jsou léčivé a pomáhají, i když mám jen chvilku času. Deník je můj kámoš číslo 2. Snese všechno, tak ho nešetřím. Píšu do něj vše, moje myšlenkový pochody a progresy.  Při pohledu zpět jsem pak schopná dát si jedna a jedna dohromady a posunout se dál.

Máš to vychytaný

Když si odpočineš a očistíš se, může přijít něco nového. Teď je na Tobě si to udržet. Jednej se sebou jako s mobilem – dobíjej se každý den. Pokud se něco „zasekne“, hned to oprav. Starý věci promazávej, tím uvolníš prostor pro nové „appky“. Ty hned zkoušej a aplikuj do života. Hraj si, bav se! Buď ve spojení sama se sebou i ostatními. V neposlední řadě: páruj se😄 ať rok 2019 stojí za to.

Uvidíš, že vše bude plynout a Ty budeš jen zářit! Napiš mi, co si o tom myslíš, po mé dovolené Ti odepíšu. Opatruj se, jsi ve Tvém životě nejdražší klenot❤️

Lucie Rybková
Lucka POMÁHÁ ŽENÁM MĚNIT JEJICH ŽIVOTY K LEPŠÍMU. Zaměřuje se na vztahy ve fázi rozvodu/rozchodu a poskytuje pomocnou ruku při budování nového a šťastného života, který "vydrží". Podporuje ženy, aby šly svou vlastní cestou a žily podle sebe, nikoliv podle očekávaní okolí. Učení Lucky vychází z osobního příběhu, o kterém si více přečtete v sekci O mně.
Komentáře