ŽIJ SVŮJ SEN

12. 4. - 14. 4. 2019 | Lašťany, Olomouc

Víkendový seminář pro ženy, které se rozhodly neumřít za živa

Ne, tohle není obyčejný seminář o splněných snech. Tohle je transformační seminář, díky kterému dáte konečné vale stávajícímu život na prd a naučíte se, jak přetavit svoje sny ve skutečnost.  

Tvoříme spolu. 

Co já vidím často kolem sebe je, že nežijeme svůj vlastní život. Nechaly jsme se pohltit sterotypem nebo žijeme v nefunkčním vztahu roky/práci, protože blbá jistota je lepší než krok do neznáma. Žijeme v zajetých kolejích našich rodičů a divíme se, že se necítíme ve svý kůži a nejsme šťastný. Můžeme být. Všechny. Teď je čas to změnit. Vyjímečné místo s vyjímečným programem volá právě na vás.

Život jako z pohádky.

Představte si život, o kterém se vám ani nesnilo. Vše běží hladce a žádoucí události vám přicházejí do život jakoby sami od sebe. Máte úžasného partnera nebo cestujete a pracujete ze zahraničí. Ne, to není sen, ale je realita, která může být i vaše. Pojeďte se rezolutně rozloučit s dosavadními omezujícími názory a představami. Jednoduše si dovolte překročit vlastní práh a směle vykročit k životu, po kterém zatím jen toužíte.  Pomůže vám v tom tohle magické místo a mé doprovázení a zkušenosti. Vy si svůj život z pohádky zasloužíte.   

Na víkendovém semináři

si budem povídat, tvořit a hlavně taky užívat chvilky pro sebe. Co vás čeká? 

  • sdílení příběhů, abychom se lépe poznaly a našly cestu k tomu, co si ze srdce přejete
  • rozpoznat a zneškodnit blokátory, které vám brání mít to, po čem toužíte
  • vytvoření života svých snů, který si v rámci víkendu prožijete nanečisto
  • návod, jak přetavit vaše sny ve skutečnost
  • večerní masáž u kamen, absolutní klid a relax
  • meditace a výklad karet, jako jedna z forem práce sama se sebou

Ve stodole se budete cítit jako doma

a vklouzněte do časů našich babiček. V prostorách bývalé hájenky na vás čeká nádherné prostředí a les se zvířátky za vrátky. Tady se odpoutáte od okolního světa a skutečně si odpočinete. Nenajdete tu totiž televizi ani připojení k internetu, protože nejlepší programy vysílá příroda.

Čeká na vás absolutní klid a večerní pohoda u kamen a relaxační masáž. Paní majitelka je designérka a její rukopis se line celou stodolou. Zakládá si na estetice a pohodlí, proto jsou apartmány prostorné a designově vymazlené. V přízemí je pro vás nachystané veškeré zázemí včetně výborné kávy. Pobývat můžete i venku, na útulné terase nebo nedaleko u koní. Určitě taky musíte vyzkoušet zdejší dobíjecí stanici!:)) 

Nastal kouzelný okamžik

Zavřete si oči a něco si přejte. Víte, že zázraky se dějí všem bez rozdílu? Rozdíl je v tom, jestli si to uvědomíte a naučíte se s tím pracovat nebo necháte váš život ležet ladem. 

Já jsem dřív pořád na něco čekala. Až bude vhodnější okamžik. Až budu mít víc informací. Až budu šťastnější. Až jsem pochopila, že správný čas je teď. Že není na co čekat, protože mi život utíká mezi prsty a já jen smutně koukám na ostatní, jak jsou spokojení a šťastní. To, že jste se dostaly až sem, není to náhoda, ale znamení.

Co na víkendy říkají účastnice?

Lucie je naprostý profesionál ve svém oboru. Dokáže se vcítit do člověka i situace, nenásilnou formou dovede člověka aby se otevřel, svěřil a vlastně sám si odpověděl na otázky, které ho trápí. Díky ní jsem si uvědomila, že je nejdůležitější pracovat hlavně na sobě, když budu šťastná já, budou šťastní i lidé kolem mě. Vše kolem nás je jen náš odraz jako v zrcadle.

Jana

Luci, díky za Tvojí práci a přizpůsobení se našim potřebám. Líbilo se mi, že si na nás netlačila a celý víkend byl na pohodu. Odjíždím max spokojená!

Zuzka

Víkend splnil má očekávání. Načerpala jsem inspiraci a nový pohled na svět. Velice se mi líbilo, že tam byla malá skupinka lidí. Měly jsme lepší možnost se poznat i poznat život ostatních lidí. Každopádně víkend byl pro mě i pro mamku úžasný a moc si vážíme Tvé práce!

Lenka

Chcete konečně prásknout do bot a žít život na plný pecky?

Pokud ano, stačí si udělat volno a přihlásit se. Víkend ve stodole začíná v pátek 12. 4. ve 14:00 hodin a končí v neděli 14. 4. kolem oběda. Zbývá poslední volné místo! 

Cena za osobu je 5 400 Kč. V ceně máte úžasný program, který vám změní život. Ubytování 3 dny (2 noci) v nádherných apartmánech, využití společných prostor a zahrady, večerní masáž u kamen,  meditaci a výklad karet. V neposlední řadě plný pupík = plná penze v rámci spolu-vaření.:)) Teď už je to jen na vás:

Těším se
na setkání s vámi