ŽIJ SVŮJ SEN

proběhlo

Ne, tohle není obyčejný seminář o splněných snech. Tohle je transformační seminář, díky kterému dáte konečné vale stávajícímu životu a naučíte se, jak přetavit svoje sny ve skutečnost.  

Tvoříme spolu. 

Co já vidím často kolem sebe je, že nežijeme svůj vlastní život. Nechaly jsme se pohltit sterotypem nebo žijeme v nefunkčním vztahu nebo jsme v nezáživný práci, protože blbá jistota je lepší než krok do neznáma. Žijeme v zajetých kolejích našich rodičů a divíme se, že se necítíme ve svý kůžinejsme šťastný. Můžeme být. Všechny. Teď je čas to změnit! Vyjímečné místo s vyjímečným programem čeká právě na vás.

Život jako z pohádky.

Představte si život, o kterém zatím jen sníte. Vše běží hladce a žádoucí události vám přicházejí do života sami od sebe. Máte úžasného partnera nebo cestujete a pracujete ze zahraničí. Ne, tohle není sen, ale je realita, která může být i vaše. Pojeďte se rezolutně rozloučit s dosavadními omezujícími názory a směle vykročte k životu, po kterém zatím jen toužíte. Pomůže vám v tom tohle magické místo, mé doprovázení a zkušenosti. VY si svůj život z pohádky zasloužíte.   

Na víkendovém semináři

si budem povídat, tvořit a hlavně taky užívat chvilky pro sebe. Co vás čeká? 

  • sdílení příběhů, abychom se lépe poznaly a našly cestu k tomu, co si ze srdce přejete
  • rozpoznat a zneškodnit blokátory, které vám brání mít to, po čem toužíte
  • vytvoření života svých snů, který si v rámci víkendu prožijete nanečisto
  • návod, jak přetavit vaše sny ve skutečnost
  • meditace a výklad karet, jako jedna z forem práce sama se sebou

Společně zastavíme čas

a vklouzneme do časů našich babiček. V prostorách útulné chaloupky na vás čeká klid a domácí kamna. Tady se odpoutáme od okolního světa a skutečně si odpočineme. Nejlepší programy vysílá příroda.

Rukopis paní majitelky se line celou roubenkou. Zakládá si na příjemné energii a zázemí, proto jsou prostory designově vymazlené. V přízemí je pro vás nachystané veškeré zázemí včetně výborné kávy. Pobývat můžete venku na zahrádce nebo jít do lesa na houby. Je pro vás připraven gril nebo (po domluvě) sud s bylinkami - fitodar. 

Nastal kouzelný okamžik

Zavřete si oči a něco si přejte. Víte, že zázraky se dějí všem bez rozdílu? Rozdíl je v tom, jestli si to uvědomíte a naučíte se s tím pracovat nebo necháte váš život ležet ladem. 

Já jsem dřív pořád na něco čekala. Až bude vhodnější okamžik. Až budu mít víc informací. Až budu šťastnější. Až jsem pochopila, že správný čas je teď. Že není na co čekat, protože mi život utíká mezi prsty a já jen smutně koukám na ostatní, jak jsou spokojení a šťastní. To, že jste se dostaly až sem, není to náhoda, ale znamení.

Co na víkendy říkají účastnice?

Lucie je naprostý profesionál ve svém oboru. Dokáže se vcítit do člověka i situace, nenásilnou formou dovede člověka aby se otevřel, svěřil a vlastně sám si odpověděl na otázky, které ho trápí. Díky ní jsem si uvědomila, že je nejdůležitější pracovat hlavně na sobě, když budu šťastná já, budou šťastní i lidé kolem mě. Vše kolem nás je jen náš odraz jako v zrcadle.
Jana
Luci, díky za Tvojí práci a přizpůsobení se našim potřebám. Líbilo se mi, že si na nás netlačila a celý víkend byl na pohodu. Odjíždím max spokojená!
Zuzka
Víkend splnil má očekávání. Načerpala jsem inspiraci a nový pohled na svět. Velice se mi líbilo, že tam byla malá skupinka lidí. Měly jsme lepší možnost se poznat i poznat život ostatních lidí. Každopádně víkend byl pro mě i pro mamku úžasný a moc si vážíme Tvé práce!
Lenka

Chcete konečně prásknout do bot a žít život na plný pecky?

Pokud ano, stačí si udělat volno a přihlásit se. Víkend v roubence začíná v pátek 21. 6. ve 16:00 hodin a končí v neděli 23. 6. v 10:00 h. Ráda byste jela, i když je teď už obsazeno? Pošlete mi email a ozvu se Vám s novou nabídkou.

Další víkend je 11. - 13. října 2019! 

Cena za osobu je 4 700 Kč. V ceně máte úžasný program, který vám změní život. Ubytování 3 dny (2 noci) v nádherném prostředí, využití společných prostor a zahrady, meditaci a výklad karet. V neposlední řadě plný pupík = plná penze v rámci spolu-vaření.:)) Teď už je to jen na vás:))

Těším se
na setkání s vámi