WELLNESS VÍKEND

Místo shonu relax
nový termín pro vás připravuji:) 

Máte toho až nad hlavu? Staráte se jen o rodinu? Potřebujete voraz? Sháníte krásné a klidné místo a malou skupinku podobně naladěných žen, abyste měla své soukromí? Přesně takové myšlenky se mi honily hlavou, když jsem pro sebe hledala víkend, kde budu moct vypnout. Jestli toužíte po tom samém,

můžeme relaxovat spolu.

Není nic jednoduššího než  si udělat čas sama na sebe a jet si přes víkend odpočinout. Můžete se jednoduše odměnit a dopřát si kapku luxusu, kterou si zasloužíte. Celý víkend se ponese v duchu pohody. Zpomalení, očista těla a mysli ve spojení s relaxací v nádherném prostředí bude pro vás nezapomenutelným zážitkem.

Budeme odpočívat...

... na kraji lesa u šumícího horského potůčku. Právě tady najdete tuto krásnou, moderní roubenku, která vám učaruje svými velkými okny. Budete cítit dokonalé spojení s okolní přírodou. Chalupa Brusírna se na víkend stane vaší oázou klidu a poskytne vám nadstandardní zázemí a nerušenou relaxaci. Jedinečný styl roubenky v kombinaci s krásou Krkonoš nabízí nezapomenutelné zážitky v kterémkoliv ročním období.

Ubytované...

... budete v horním patře chalupy, kde najdete 2 čtyřlůžkovými apartmány a 1 dvoulůžkový pokoj. V podkroví máte k dispozici prostornou koupelnu, wc a odpočinkový kout s výhledem na okolním krajinu, a to má své neopakovatelné kouzlo. Jak vidíte, pokoje jsou v přírodním stylu, prostorné a nadčasově zařízené.

2 mouchy jednou ranou aneb na co se můžete těšit:

Především a hlavně na odpočinek. Mám ráda spojení příjemného s užitečným, a proto vyladíme tělo a mysl zároveň. Můžete se těšit na meditace, fantické wellness, který nemáme k dispozici jen hodinu, dvě, ale celý víkend! Odvážlivci a otužilci můžou po sauně vyběhnout ven a schladit se v horském potůčku.

Během povídání s Luckou zpomalíte a odlehčíte. Zjistíte, jak pracovat sama se sebou, abyste si zvýšila sebevědomí.  Jsem přesvědčená, že každá žena se chce líbit, a tak si společně projdeme beauty boxy a ukážu vám tipy a triky pro denní líčení, abyste se cítila krásná každý den. Uděláte si představu nejen o budoucím životě, ale také o tom, jak si plnit své sny a žít svůj život bez omezení. 

Nebojte, budete mít i spoustu volného času, který můžete využít k procházkám nebo k výletům. Stezka korunami stromů vás určitě nezklame. Večery budeme relaxovat u krbu, v místním sklípku nebo v sauně. Přírodomilci můžou využít venkovní sud, vyhřívat se a kochat se okolní přírodou. A jako "správné ženy" nahlédneme do budoucnosti tako pomocí výkladových karet:))

 

A to je všechno?

Ne, ne. Místní krajina vybízí k procházkám a k výletům za krásami Krkonoš. Sobotní odpoledne bude zcela ve vaší režii. Můžete jen odpočívat, třeba s knížkou v ruce. Pro milovnice lyží mám dobrou zprávu: pokud budou přát sněhové podmínky, přijdete si na své. Sjezdovka a běžkařské tratě jsou hned za humny. Já určitě vyrazím na procházku do oblak. Stezka korunami stromů je opravdu nádherná, láká turisty po celý rok.

 

Pro výletnice doporučuji:

Navštívit nějakou z následujících zajímavostí: Krkonošské muzeum, Sněžka, Zoo Dvůr Králové, Přehrada Les Království, Prachovské skály, unikátní zvonkohra v Dolním Dvoře nebo prohlídka antických soch v Hostinném.

Na víkendu se o vás bude starat:

Lucie Rybková

matka projektu SAMA SEBOU. a holistická průvodkyně a spřízněná duse

Co na víkendy se mnou říkají účastnice?

Dřív jsem myslela dost negativně. Mamka mi umřela,  když mi bylo 32 a tatínek  vážně  nemocný... prostě  to šlo  všechno  ke dnu. Lucka mi ukázala, jak koukat na svět  pozitivně. Řekla  jsem si „za zkoušku  nic nedám“. Přehodnotila jsem všechno  a myslela fakt pozitivně  a zabralo to. Když byl nějaký problém,  šel vyřešit jinak a líp. Byla jsem těhotná  a posílala  jsem jen to dobré  přála   jsem si  zdravé  dítě, krásný  porod. Vše  zafungovalo, ani jsem nevěřila,  že  to  půjde  a opravdu jde. Jsem šťastná,  že Lucku znám  je to Anděl.

Jana

Luci, díky za krásný víkend s fajn lidmi. Už teď se těšíme na další. Dámy, můžeme jen doporučit.

Marcela

Vzpomínáme na víkend pod Tvým vedením. Moc se nám tam líbilo a těšíme se na další.

Jana

Tento báječný víkend vás bude stát jen 4 200 Kč a v ceně máte:

  • blok o sebevědomí, kráse a splněných snech
  • relaxační program a privátní wellness
  • ubytování 3 dny (2 noci) 
  • plnou penzi
  • meditace a výklad karet

Termín a přihláška

  • Kdy? Jaro 2019
  • Kde? Roubenka Brusírna, Černý Důl č.p. 277

Těším se
na setkání s vámi