WELLNESS VÍKEND S RAW

Místo vánočního shonu relax
7. – 9. prosince 2018 

Nevím, jak vy, ale každoročně jsem před Vánoci podléhala „davovému šílenství“. Stresovala jsem se sháněním dárků, úklidem a finišem v práci. Předvánoční marathón nakonec skončil vždycky stejně – přecpaným břichem a několika zapomenutými dárky v garáži. Minulý rok jsem si řekla: „Tak, a letos jinak!“ A odjela jsem před v prosinci na dovolenou. Štědrý den a konec roku proběhl naprostém klidu a v pohodě.

Myšlenka není domněnka, a tak mě napadlo, že letos můžeme vyrazit relaxovat spolu

A proto si udělejte čas sama na sebe a pojeďte si před svátky taky odpočinout. Jednoduše se odměňte se a dopřejte si kapku luxusu, kterou si zasloužíte. Celý víkend se ponese v duchu vánoční pohody a zdravého vaření. Zpomalení, očista těla a mysli ve spojení s živou stravou a relaxací v nádherném prostředí bude pro vás nezapomenutelným zážitkem.

Budeme odpočívat...

... na kraji lesa u šumícího horského potůčku. Právě tady najdete tuto krásnou, moderní roubenku, která vám učaruje svými velkými okny. Budete cítit dokonalé spojení s okolní přírodou. Chalupa Brusírna se na víkend stane vaší oázou klidu a poskytne vám nadstandardní zázemí a nerušenou relaxaci. Jedinečný styl roubenky v kombinaci s krásou Krkonoš nabízí nezapomenutelné zážitky v kterémkoliv ročním období.

Ubytované...

... budete v horním patře chalupy, kde najdete 2 čtyřlůžkovými apartmány a 1 dvoulůžkový pokoj. V podkroví máte k dispozici prostornou koupelnu, wc a odpočinkový kout s výhledem na okolním krajinu, a to má své neopakovatelné kouzlo. Jak vidíte, pokoje jsou v přírodním stylu, prostorné a nadčasově zařízené.

2 mouchy jednou ranou aneb na co se můžete těšit:

Především a hlavně na odpočinek. Mám ráda spojení příjemného s užitečným, a proto vyladíme tělo a mysl zároveň. Vaše chuťové pohárky si přijdou na své. Ráno si připravíme lahodné smoothie, k obědu a večeři něco sytějšího. Plnou penzi budete připravovat s Jardou společně, tím se nejvíce dozvíte a naučíte o živé stravě. Jako bonus si odvezete recepty a tipy na štědrovečerní večeři nebo raw cukroví.

Během povídání s Luckou zpomalíte a odlehčíte. Zjistíte, že na Vánoce bude zářit nejen stromeček, ale také vy. Jak to? Protože si uděláte představu nejen o budoucím životě, ale také o tom, jak se sama sobě více líbit. Zasníte se a vytvoříte si nástěnku snů na příští rok. Jsem přesvědčená, že každá žena se chce líbit, a tak si společně projdeme beauty box a ukážeme si tipy pro denní i večerní líčení.

Večery budeme relaxovat u krbu, v místním sklípku nebo v sauně. Otužilci můžou vyběhnout ven, vyhřívat ve venkovním sudu a kochat se okolní přírodou.

 

A to je všechno?

Ne, ne. Místní krajina vybízí k procházkám a k výletům za krásami Krkonoš. Sobotní odpoledne bude zcela ve vaší režii. Můžete jen odpočívat, třeba s knížkou v ruce. Pro milovnice lyží mám dobrou zprávu: pokud budou přát sněhové podmínky, přijdete si na své. Sjezdovka a běžkařské tratě jsou hned za humny. Já určitě vyrazím na procházku do oblak. Stezka korunami stromů je opravdu nádherná, láká turisty po celý rok.

 

Pro výletnice doporučuji:

Navštívit nějakou z následujících zajímavostí: Krkonošské muzeum, Sněžka, Zoo Dvůr Králové, Přehrada Les Království, Prachovské skály, unikátní zvonkohra v Dolním Dvoře nebo prohlídka antických soch v Hostinném.

Na víkendu se o vás bude starat:

Lucie Rybková

autorka projektu SAMA SEBOU a specialistka na osobní rozvoj

Jaroslav Pochop

šéfkukař a lektor raw stravy v pražské škole vaření Laboratorio, certifikovaný specialista na hubnutí a detox

Co na víkendy se mnou říkají účastnice?

Dřív jsem myslela dost negativně. Mamka mi umřela,  když mi bylo 32 a tatínek  vážně  nemocný... prostě  to šlo  všechno  ke dnu. Lucka mi ukázala, jak koukat na svět  pozitivně. Řekla  jsem si „za zkoušku  nic nedám“. Přehodnotila jsem všechno  a myslela fakt pozitivně  a zabralo to. Když byl nějaký problém,  šel vyřešit jinak a líp. Byla jsem těhotná  a posílala  jsem jen to dobré  přála   jsem si  zdravé  dítě, krásný  porod. Vše  zafungovalo, ani jsem nevěřila,  že  to  půjde  a opravdu jde. Jsem šťastná,  že Lucku znám  je to Anděl.

Jana

Luci, díky za krásný víkend s fajn lidmi. Už teď se těšíme na další. Dámy, můžeme jen doporučit.

Marcela

Tento báječný víkend vás bude stát jen 4 200 Kč a v ceně máte:

  • Vize jako splněný sen, kurz líčení
  • seminář o raw food a víkendový kurz vaření
  • relaxační program a privátní wellness
  • ubytování 3 dny (2 noci) 
  • plnou penzi

Termín a přihláška

  • Kdy? 7. – 9. 12. 2018 
  • Kde? Roubenka Brusírna, Černý Důl č.p. 277

Těším se
na setkání s vámi