ŠŤASTNÁ MYSL

Víkendový seminář pro ženy, které se rozhodly nedát bubákům druhou šanci.

24. - 26. 5. 2019, Černý Důl, Krkonoše

Už vás přestal bavit svět neustálých obav, nářků a katastrof? Nehodláte zbytek života probendit se svěšenými koutky? Chcete, aby pozitivní mysl a dobrá nálada byly vaším přirozeným stavem?  Jste připravena všem bubákům ve vaší hlavě definitivně zatnout tipec? 

Šťastně a spolu.

Příklad táhne. Cvičení dělá mistra. Energie se násobí, a proto je tu pro vás tento víkendový seminář. Nakazím vás šťastnými myšlenkami, které budeme vytvářet a množit. Řeknu vám svůj příběh a postup, jak přepogramovat svou mysl. Uděláte bubákům pápá, zatímco si spokojeně budete válet šunky ve wellnessu. Proč? Protože si to zasloužíte. Vy, vy, ano i vy:)) 

Příjemné prostředí, příjemná nálada vyprodukuje příjemné myšlenky.

Tak to přesně začíná... Na kraji lesa u šumícího horského potůčku najdete tuto jedinečnou roubenku, která vás opravdu nadchne. Budete cítit dokonalé spojení s okolní přírodou. Brusírna se na víkend stane vaší oázou klidu a poskytne vám nerušenou relaxaci. Neomezený wellness, domácí vinný sklípek a venkovní káď bude pro vás neopakovatelným zážitkem.

Naprogramujem se na štěstí

a užijem si kapku luxusu. Vychutnáme si chvilku pro sebe a vyladíme se na pohodu. Na pořadu dne:

  • jak funguje mozek a jak naprogramovat vaši mysl na pozitivní myšlenky a vibrace štěstí
  • návod na strachy, aneb jak definitivně zatočit se strachy a katastrofickými scénáři
  • sdílení vašich příběhů a přetavení principů šťastné mysli do vaší, každodenní praxe
  • neomezený privátní wellness
  • meditacevýklad karet
  • ubytování luxusní roubence
  • plná penze

Budete si hovět

v horním patře chalupy ve 2 čtyřlůžkových apartmánech nebo 1 dvoulůžkovém pokoji. V podkroví máte k dispozici prostornou, super moderní koupelnu, wc a odpočinkový kout s výhledem na okolním krajinu, a to má své neopakovatelné kouzlo. Pokoje jsou v přírodním stylu, prostorné a nadčasově zařízené.

Skamarádíte se se svou myslí.

Dřív se mi hlavou honili nejrůznější scénáře. Od toho, že mě nikdo nemá rád, že jsem hloupá, nejsem dost dobrá až po to, že si vše musím tvrdě odmakat zatímco ostatní mají pohodičku a nemusí pro to nic udělat. 

Naštěstí jsem díky mému příběhu pochopila, že já sama si můžu vytvářet svůj život přesně takový, jaký chci. Z nepřátelského prostředí se pro mě stal okolní svět skvělé místo. Chodí mi do života věci, o kterých jsem vždycky jen snila. A víte proč? Protože vím, jak na to! Není to jen o myšlenkách a pozitivní energii, ale naučíte se propojit jasný cíl s činy a pozitivní myslí. Pak vše půjde hladce a "samo". Na to vemte jed;) 

Co na seminář říkají účastnice?

Dřív jsem myslela dost negativně. Mamka mi umřela,  když mi bylo 32 a tatínek  vážně  nemocný... prostě  to šlo  všechno  ke dnu. Lucka mi ukázala, jak koukat na svět  pozitivně. Řekla  jsem si „za zkoušku  nic nedám“. Přehodnotila jsem všechno  a myslela fakt pozitivně  a zabralo to. Když byl nějaký problém,  šel vyřešit jinak a líp. Byla jsem těhotná  a posílala  jsem jen to dobré  přála   jsem si  zdravé  dítě, krásný  porod. Vše  zafungovalo, ani jsem nevěřila,  že  to  půjde  a opravdu jde. Jsem šťastná,  že Lucku znám  je to Anděl.
Jana
Luci, díky za krásný víkend s fajn lidmi. Už teď se těšíme na další. Dámy, můžeme jen doporučit.
Marcela
Vzpomínáme na víkend pod Tvým vedením. Moc se nám tam líbilo a těšíme se na další.
Jana

Šťastný konec není jen v pohádkách, ale u všech, co maj pozitivní mindset.

Jestli o tom ani neváháte, pak si poznamenejte do diáře datum 24. - 26. 5. 2019 a vyplňte přihlášku. Vybírám vždy nádherné prostory s malou kapacitou, budete mít své soukromí a klid. Důležitá je pro mě osobní péče, proto se na Brusírně nesetkáte s více jak 10 ženami

Ráda byste jela, i když je teď už obsazeno? Pošlete mi zprávu a ozvu se Vám s novou nabídkou.

Další víkend je 11. - 13. října 2019! 

Seminář vyjde na 4990 Kč za osobu. Za co platíte? Za víkendový seminář plný pozitivních myšlenek, skvělých nápadů a pohřeb strachů, díky kterému odjedete jako znovu-zrozená. Ubytování na 3 dny (2 noci) v luxusně vybavené roubence, kde můžete neomezeně využívat wellness. Plný pupík v rámci spolu-vaření. Pospěšte s přihláškou, počet míst je omezen:))

Těším se
na setkání s vámi