RELAX VÍKEND

Tohle magické místo je stvořené jen pro vás a vaše kamarádky. Budete mít pocit, že se tu zastavil čas. Odpoutáte se od okolního světa až budete přidávat polínka do kamen. Čeká na vás relax, absolutní klid i les se zvířátky za vrátky. Večer si vychutnáte skleničku vína a masáž u kamen. No řekněte, co víc si přát?

Místo shonu velkoměsta a přeplněných wellness tady vklouznete do starých časů našich babiček. Nenajdete tu televizi ani připojení k internetu, nejlepší programy totiž vysílá příroda. Právě proto se budete moci odpojit, vychutnat si léčivou sílu přírody a dobít si baterky. Víkend je určen pro všechny ženy, které si chtějí odpočinout a užít chvilku pro sebe, nechat se hýčkat a zároveň dostat návod, jak se mít a cítit lépe.

Ubytované budeme ve 100 let staré stodole, která má výjimečnou energii a zázemí. Najdete tu zázemí pro 5 osob. Apartmány v romantickém stylu mají 2 plnohodnotná lůžka, kde zaručeně budete mít své pohodlí. V přízemí stodoly najdete kuchyň a společenskou část. Svůj čas můžete trávit v přilehlém lese, u koní nebo na nádherné zahradě a vyzkoušet zdejší, „dobíjecí stanici“.

Pro všechny ženy, které si chtějí odpočinout...

... a užít si chvilku pro sebe. Uvidíte, že tady nebudete řešit nic, jen sama sebe. 
Ralaxační pobyt zahrnuje:

  • Program SAMA SEBOU.
  • Masáž, relaxaci
  • Plnou penzi formou spolu-vaření :)

Chcete si užít skutečný relax?

Aktuálně ladím termíny na rok 2019. Ráda Vám zašlu akuální informace, stačí mi poslat váš email.

Těším se
na setkání s vámi