MILUJ SVÉ TĚLO

Intenzivní kurz hubnutí, díky kterému změníte svůj život natrvalo.

 od 12. 9. 2019 v Pardubicích
s Lucií Rybkovou
a nutriční terapeutkou Lucií Paulusovou

Chcete do léta zatočit s kily a cítit se jako bohyně? Teoreticky víte, co máte jíst, ale nemáte vůli vydržet? Řešíte nepravidelnou stravu nebo jak skloubit jídlo s rodinou? S námi to dokážete! Hlavně bez diet, které vám přinesou jen vítr v peněžence a kila nahoru. Pomůžeme vám vytvořit životní styl, který si zamilujete.

Slaďte mysl, pohyb a přirozenou stravu.

"Neříkáte mi nic nového! Zkoušela jsem to desetkrát a nikdy se mi to nepodařilo!", mi posledně řekla klientka. To ale neznamená, že se vám to nepodaří teď a s námi.  Provedeme vás nástrahami hubnutí a vyladíme váš jídelníček a mysl. Nebudete mít hlad ani chutě na sladké.

Hubnutí je o hlavě.

"Potřebuju poštelovat hlavu a pravidelně cvičit. Podívej, co si dokázala a jak ses změnila. Udělej kurz hubnutí", mi před časem řekla klientka.  Celý život jsem zkoušela nějaké diety a po čase se vždy vrátila k původní váze. Pak jsem pochopila, když propojíte vyvážený jídelníček, pohyb a správný mindset, budete (do) léta jako lusk. 

Program je opravdu nabitý,

připravily jsme pro vás to nejvýživnější z naší praxe, co opravdu funguje:

 • 1
  Nastavíme dosažitelný cíl
 • 2
  Vyladíme jídelníček "co ráda jím"
 • 3
  Celou dobu bude probíhat trénink pevné vůle a postupná změna návyků
 • 4
  Řekneme si, co jíst, když nestíháte, jak skloubit jídlo s rodinou a fit recepty
 • 5
  S motivací a podporou ve skupině dokážete zázraky
 • 6
  Projdeme omyly ve stravování, myšlení a rozklíčujeme, proč se vám nedaří zhubnout
 • 7
  Čeká na vás cvičení venku a motivační deník
 • 8
  Nastavíte si, jak si udržíte ideální váhu a nový životní styl, který si vytvoříte

Budete milovat své tělo,

protože nejdříve ze všeho zanecháte nesmyslné kritiky. Přijmete samu sebe taková, jaká jste a zbavíte se utkvělých představ o tom, jaká byste měla být. Zaměříme se na to, jak se chcete cítit, a váha půjde dolů sama. Poradím vám své fígle, díky kterým změníte svůj život natrvalo.

Říká se, že hubnutí začíná v hlavě, proto se budeme věnovat hubnutí po psychické stránce. Proč? Protože všichni víme, co máme dělat, ale neděláme to. Dozvíte se, proč diety nefungují. Projdete školou návyků a vybudujete si pevnou vůli. Zjistíte, proč se vám nedaří zhubnout a jak si udržet postavu vašich snů napořád.

Jídlo v malíčku.

Lucka Paulusová vás provede nástrahami večerního luxování ledničky nebo nezvladatelných chutí na sladké. Vyladí vám jídelníček dle vaší chuti a pracovního nasazení. Naučí vás, jak vařit rychlovky a skloubit jídelníček s rodinou, abyste přípravou jídla netrávila moře času. Navíc je nutriční terapeut, a tak vám poradí, jak na potravinové intolerance a zdravotní potíže.

Kurzem vás provedou

specialistky, které mají bohaté zkušenosti se zdravým životním stylem, vzdělání a spousty spokojených klientů:

 

Lucie Rybková

Mentorka a koučka

Lucie Paulusová

Nutriční terapeutka

Co na kurz říkají účastnice?

Lucka je skvělá. Dokáže být obrovskou podporou a především namotivovat novým jídelníčkem nejenom ke zbavení se spousty kg a cm, ale především ke změně životního stylu. Já jsem o nic nepřišla. Naopak jsem získala spoustu energie, sebevědomí a spoustu vyváženého a chutného jídla. Luci, jen tak dál... Jsi skvělá a inspirující.

Klára

Nevěřila jsem, co udělá vyvážený jídelníček. Moje chutě na sladké zmizely. Při pravidelném cvičení za 5 měsíců - 15 kg!

Hanka

Ze začátku jsem měla pochybnosti o hubnutí pouze změnou stravování. Díky jednoduchým jídlům a velké podpoře se mi po letech marných pokusů konečně podařilo zhubnout a cítím se dobře ve svém těle.

Andrea

Nové křivky si zamilujete.

Vůbec nejde o to, abysme všechny byly "šlank" jak Tereza Maxová. Ale o to, abyste se cítila ve své kůži a žila nový život! Návyky dostanete pod kůži tím, že se budeme scházet pravidelně každý týden. Probereme 4x teorii, vaše dotazy a 3x zacvičíme venku. K dispozici budete mít studijní materiály a vážení na bioimpendační váze

Termíny setkání v podvečerních hodinách:

 • 12. 9. teorie
 • 19. 9. workout
 • 26. 9. teorie
 • 3. 10. walking
 • 10. 10. teorie
 • 17. 10. kolo
 • 24. 10. teorie

Teď už zbývá jen vyplnit přihlášku, uhradit kurzovné a postavu vašich snů máte na dosah:)) Pozor! Zaváděcí cena!    3 300 Kč/7 sezení. Individuální přístup pro max. výsledky. Kurz proběhne při min. účasti 6 klientů. Místo pro schůzky a cvičení upřesníme. Těšíme se na vás. L&L

Těším se
na setkání s vámi