KURZY A SEMINÁŘE

vedu srdcem, čili neočekávej strojové učení jako na vysoké škole. Mám pro Tebe pracovní listy a předepsané učivo, ale zaměřuji se na reálnou a udrželnou proměnu ženy a jejího života. Využívám síly ženského spojení a moudrosti. 

 

Učíme se spolu způsobem "live&learn". Čili žijeme, pozorujeme se a sdílíme svoje úspěchy a zkušenosti. Pomalu otevíráme srdce a mysl poznání. V klidu, krok za krokem, s ohledem na vlastní tempo a potřeby měníme své životy. Hlavně se navzájem podporujeme, pomáháme si a dáváme si upřímnou zpětnou vazbu.

Jestli si chceš povídat, dozvědět se něco nového a vyladit se do pohody, pak přijď s radostí mezi nás:))

 Šťastnější můžeš být hned teď

Ale jak? Jednoduše, protože štěstí se nehledá, ale vytváří. Nemusíš hned běžet na kurz, můžeš sledovat inspiraci a články, jak s Tebou rezonují a posouváš se dál. Až budeš připravená, udělej první krok tím správným směrem.

Pamatuj, že správný krok je vždy krok dopředu, nikoliv zpět.

Nejsi dvojitá plná.

Změnit se můžeš pokaždé,

kdy se rozhodneš.

 Nabídka vzdělávacích akcí:

SAMA SEBOU.

Čtvrtletní kurz pro ženy, které se chtějí zbavit okovů minulosti a být šťastnější. Chtějí objevit samy sebe a svoje místo na slunci. Především umět si vytvářet život k vlastní spokojenosti.

PODROBNOSTI A TERMÍNY

ŠŤASTNĚJŠÍ JÁ

Víkendový seminář pro ženy, které se rozhodly jednou pro vždy žít svůj život naplno a být šťastnější. Možná nepotřebuješ víc, ale změnit svůj pohled, abys byla šťastnější. Štěstí se nehledá, ale vytváří.

PODROBNOSTI A TERMÍNY

ŽIJ SVŮJ SEN!

Víkendový seminář pro ženy, které chtějí přestat snít o nesmrtelnosti brouka a noapak svůj život si užívat. Pojeď s námi a nauč se vytvářet si život, o kterém zatím jen sníš

PODROBNOSTI A TERMÍNY

DÁMSKÉ DÝCHÁNKY

Pojď se sejít a popovídat  si s dalšími ženami o tématech, které všechny řešíme, ale za zavřenými dvěřmi. Najdeš spřízněné duše, nadhled a odpovědi:))

PODROBNOSTI A TERMÍNY

 Kurzy nebudou pro Tebe to pravé ořechové, pokud:

  • hodně řešíš ostatní místo sebe
  • chceš se změnit, ale o změně jen mluvíš
  • ráda se necháš litovat a pořád si jen stěžuješ
  • absolutně ulítáváš na ezu
  • něco si neustále nalháváš a nechceš se podívat pravdě do očí
  • vina je jen na druhých, protože Ty děláš všechno dobře
  • jsi chytrá horákyně, nechceš s ostatními sdílet a dát jim kus sebe

Buď sama tou změnou,
kterou chceš vidět ve světě.