KURZY A SEMINÁŘE

vedu srdcem, čili neočekávej učení jako na vysoké škole. Máme sice pracovní listy a předepsané učivo, ale především využíváme síly ženského spojení a moudrosti. Kurzy pro Tebe nebudou to pravé pokud:

  1. hodně řešíš ostatní místo sebe
  2. chceš se změnit, ale o změně jen mluvíš
  3. ráda se necháš litovat a pořád si jen stěžuješ
  4. absolutně ulítáváš na ezu
  5. něco si neustále nalháváš a nechceš se podívat pravdě do očí
  6. vina je jen na druhých, protože Ty děláš všechno dobře
  7. jsi chytrá horákyně, nechceš s ostatními sdílet a dát jim kus sebe

 

Učíme se způsobem "live&learn". Čili žijem a pozorujem sebe, sdílíme a nasáváme poznatky z pozitivní psychologie. Hlavně se podporujem navzájem a dáváme si upřímnou zpětnou vazbu. Jestli si chceš povídat, dozvědět se něco nového a vyladit se do pohody, pak přijď s radostí mezi nás:))

Buď sama tou změnou,
kterou chceš vidět ve světě

SAMA SEBOU.

Čtvrtletní kurz pro ženy, které se chtějí zbavit okovů minulosti a být šťastnější. Chtějí objevit samy sebe a svoje místo na slunci. Především umět si vytvářet život k vlastní spokojenosti.

PODROBNOSTI A TERMÍNY

ŠŤASTNĚJŠÍ JÁ

Víkendový seminář pro ženy, které se rozhodly jednou pro vždy žít svůj život naplno a být šťastnější. Možná nepotřebuješ víc, ale změnit svůj pohled, abys byla šťastnější. Štěstí se nehledá, ale vytváří.

PODROBNOSTI A TERMÍNY

ŽIJ SVŮJ SEN!

Víkendový seminář pro ženy, které chtějí přestat snít o nesmrtelnosti brouka a noapak svůj život si užívat. Pojeď s námi a nauč se vytvářet si život, o kterém zatím jen sníš

PODROBNOSTI A TERMÍNY

MILUJ SVÉ TĚLO

Kurz pro ženy, díky kterému si konečně vyladíš a zamiluješ své proporce. Nemusíš mít tvary Moniky Marešové, aby ses cítila sexy.

PODROBNOSTI A TERMÍNY

DÁMSKÉ DÝCHÁNKY

Pojď se sejít a popovídat  si s dalšími ženami o tématech, které všechny řešíme, ale za zavřenými dvěřmi. Najdeš spřízněné duše, nadhled a odpovědi:))

PODROBNOSTI A TERMÍNY

Šťastná můžeš být hned teď 

Ale jak? Protože štěstí se nehledá, ale vytváří. Nemusíš tedy hned běžet na kurz, stačí sledovat z pohodlí domova můj Facebook, jestli příspěvky s Tebou rezonují a posouváš se dál. Až budeš připravená, udělej první krok tím správným směrem.

Pamatuj, že správný krok je vždy dopředu, nikoliv zpět.