Konzultace pro pevné ZDRAVÍ

Během konzultací zjistíš, že zdraví máš ve svých rukou. Vybalancuj svůj životní styl a budeš zdravá jako rybka.

Věřím, že každá z nás si zaslouží být zdravá

 S čím se při konzultacích nejčastěji setkávám

 • Se stresem na každém kroku, který provázejí deprese a může skončit až syndromem vyhoření
 • Problémy se spánkem, to je celosvětový fenomén
 • Bolesti zad a pohybového ústrojí snad zná v dnešní době bohužel snad už každý
 • Jsme zahlceni informacemi a žijeme ve stresu, proto není divu, že nás doprovázejí časté bolesti hlavy a migrény
 • Mnohé z vás trápí různé trávící a kožní obtíže
 • Snadno vás skolí chřipka nebo angína a chcete si vybudovat imunitu

 Zdraví máme ve svých rukou

Nevím jak vy, ale dříve jsem si myslela, že zdraví je samozřejmost. A pokud jsem onemocněla, tak to bylo prostě proto, že jsem chytla bacila, a tečka. Šla jsem k lékaři v domnění, že mě opraví a pojedu vesele dál. Nemoci byly, samozřejmě, dědičné, a tudíž jsem očekávala, že vysoký krevní tlak a infarkt mě neminou. Výhřez plotének mě naštěstí dovedl k poznání, že zdraví máme ve svých rukou. Dnes vím, že o zdraví je potřeba pečovat stejně intenzivně jako o svou krásu.

I vy, s mou pomocí, můžete zase skákat zvesela!

Už jste vyzkoušela snad všechno a nic nezabírá

Existuje spousta metod s různou mírou účinnosti. Holistický přístup, který vám vysvětlím, používají miliony lidí na celém světě, funguje a nic vás nestojí. Vím, že u nás se zatím drží zuby nehty přesvědčení, že poznatky bílé medicíny jsou nejvíc. Sami nejspíš uznáte, že pouhým potlačováním symptomů léky se k vyléčení nedoberete. Chce to změnu. A také něco, co je vcelku snadné a dává vám smysl. Pojďte se společně podívat na váš život ze širší perspektivy, abyste mohli odstranit všechny rušivé vlivy. Když doplníte do těla chybějící, cenné látky a budete dodržovat ozdravný plán, dostanete tělo a mysl do rovnováhy a tím se uzdravíte.

Zdraví není žádná věda

Zdravotní problémy mám 20 let a chtěla jsem vyzkoušet něco jiné než jen brát léky. Díky Lucce, plánu pro zdraví a afirmacím se mi po 3 měsících zlepšil můj stav o 80%. Kdyby mi to někdo řekl, tak bych mu nevěřila. Moc děkuju a doporučuju všem!

Olina

O Lucce jsem se dozvěděla skrz seminář sama sebou. Zaujal mě její příběh a já si řekla, že za zkoušku nic nedám. Když jsem k Lucce přišla, pořád ještě jsem si myslela, že se nedá v mém případě nic dělat. Vůbec by mě nenapadlo, že už na konci prvního sezení budu odcházet s řešením. Vše zafungovalo a já už můžu zase normálně fungovat.

Věra

Možná si říkáte, že to zvládnete sama

Pořád ještě váháte a říkáte si: „to zvládnu sama, na tom není přece nic tak složitého začít se hýbat a zdravě jíst“. Určitě už jste oběhala různé doktory, prošla různá vyšetření, zkusila různé alternativní metody nebo zajít k léčiteli. Stále bez valného výsledku, a víte proč? Protože musíte najít v čem je zakopaný pes. Bez odstranění příčiny onemocnění, správného nastavení mysli, životosprávy a podporující léčby se asi z místa nepohnete. Něco vám řeknu:

Za zkoušku nic nedáte!

 • 1
  Dejte mi o sobě vědět
  nejlépe emailem nebo přes formulář. Napište mi pár informací o sobě a o tom, co řešíte.
 • 2
  Ozvu se vám
  a během krátkého telefonátu si ujasníme jak vám můžu pomoci. Pak společně najdeme místo v našich kalendářích.
 • 3
  Začínáme!
  Konzultace pro zdraví probíhají osobně. Proměříme, promluvíme a zaměříme se na to, abyste odcházela jste s dobrým pocitem a jasným plánem, co dál.

Proč si pro konzultaci vybrat zrovna mě?

 • Zkušenost je k nezaplacení, když chodíte k někomu, kdo se dokázal uzdravit, má to svou váhu
 • Cesta za zdravím byla spletitá, umím se vcítit do vaší situace a pochopit vás
 • Dám si všechny souvislosti do kontextu a vidím problém i řešení. Pomůžu vám vybalancovat váš životní styl, sestavit plán pro zdraví a doporučit vhodnou lékařskou péči
 • Ráda pomáhám lidem a věřím, že každý z nás si zaslouží být zdravý
 • Při práci spolupracuji s lékaři, mám celostní přístup a používám ověřené metody z psychologie

Dostat se ke zdravějšímu já...

... můžete nejrůznějšími způsoby. Je jedno, jestli začnete u těla, mysli nebo duše, důležité je začít. Mě se osvědčilo začít celostní očistou, dodržovat pozitivní stereotyp a život v rovnováze. Tím si držím shozená kila dole a jsem zdravá jako rybička. S čím chcete začít vy?

DETOX

Dřív jsem netušila, že pokud si chci udržet pevné zdraví, je potřeba začít s očistou těla, mysli i prostředí. Zbavit se látek a věcí, které našemu organismu neprospívají a dokonce škodí, dá rozum. A navíc dodat tělu pořádnou nálož vitamínů, které vás postaví na nohy. Ať už chcete být zdravá, zhubnout nebo se cítit fit, je fajn si dát očistnou kúru. Na prvním sezení během 90 minut sestavíme očistu přímo pro vás.

Vstupní sezení: 1400 Kč/90 min.
Navazující konzultace a měření pH: 700 Kč/45 min.

FIT&SLIM

Jsem si dřív nepřipadala vůbec. Zkoušela jsem nejrůznější diety a nic nezabíralo. Dostat moje tělo do jeho přirozené váhy se mi podařilo vyřešením problémů, vybalancováním životního stylu a jídelníčku, který není trendy, nepočítá kalorie, ale je přirozený a vyhovuje mému tělu. Jestli nechcete pořád hubnout, ale zhubnout, zkuste fit&slim.

Vstupní sezení: 1 800 Kč/120 min.
(včetně měření na certifikovaném přístroji a fit&slim plán)
Navazující konzultace, měření váhy a pH:
900 Kč/60 min.

ZDRAVĚJŠÍ JÁ

Dříve jsem brala zdraví jako samozřejmost. Dnes pečuji o své zdraví stejně jako o svou krásu. Věnuji se prevenci, sportu a správnému nastavení mysli, aby se mi nemoci vyhnuli obloukem. Jestli toužíte po tom samém, vyzkoušejte plán pro zdraví. Je pro všechny, kteří se nechtějí pořád léčit, ale vyléčit a být zdraví, fit a plní energie.

Vstupní sezení: 2000 Kč/120 min.
Navazující konzultace a měření těla a pH: 1 000 Kč/60 min.

Chcete se vydat na cestu zdraví?
Stačí si rezervovat termín:

Těším se
na setkání s vámi