Konzultace pro šťastnější já

Během konzultací objevíš samu sebe a svoje místo na slunci. I Ty si můžeš žít hezkypodle sebe.

 Od svých klientek často slýchávám:

 • Málo si užívám život, chci být spokojenější
 • Neumím komunikovat a prosadit se, chci si zvýšit sebevědomí a víc si věřit
 • Myslím dost negativně a pořád se něčeho bojím, chci zažívat pocity vnitřního klidu a rovnováhy
 • Uvízla jsem v kolotoči mezi prací, dětmi a domácími povinnostmi, chci mít čas pro sebe a v životě něco, co by mi dělalo radost
 • Nejdůležitější jsou všichni okolo a já jsem až na posledním místě, chci se mít ráda a líbit se sama sobě
 • Chci vědět v čem jsem dobrá a dělat práci, která mě bude bavit a naplňovat

 I já tohle vše dobře znala

Z dětství a ze školy jsem si odnesla špatná myšlenková schémata, a tak jsem zažívala nepříjemné okamžiky, pocity nelásky a nejistoty, stále dokola. Pořád jsem se za něčím hnala a pracovala od rána do večera. I přes mou snahu mít v práci nejlepší výsledky a vypadat in, jsem si nepřipadala krásná a nebyla sama se sebou spokojená. Byla jsem byla často unavená, nemocná a uvědomovala jsem si, že chci žít jinak.

Nemusíš,

ale můžeš.

Změnit život k obrazu svému

Jestli se Ti hlavou honí pochyby, že vlastně nejsi taková nebo maková, tohle už jsi zkoušela a nefungovalo to, nemáš dost odvahy nebo tak, jak to máš, to bude lepší pro děti...Pochop jednu zásadní věc, pokud nebudeš šťastná Ty, nebudou šťastné děti ani manžel.

Podobná myšlenková schémata Tě pouze udržují v šachu a nepřinesou Ti nic dobrého. Nic se nevyřeší samo, problém se časem jen prohlubuje. To už přece víš, jsi velká holka!

Takže první krok k pozitivní změně je rozhodnutí. Kolikrát stačí říct sama sobě "ano, chci se mít líp" a události se dají do pohybu.

Taky Ti chci říct: jsi báječná ženská a zasloužíš si mít na růžích ustláno bez ohledu na to, jestli sama sobě nebo někdo jiný se Ti snaží namluvit opak. Nespokoj se s málem! Žiješ jen jednou, zasloužíš si pro sebe lásku, dobrou práci a vše, po čem toužíš.

 

Lucie Rybková před a po

* Vlevo jsem já v roce 2014 a vpravo já poté, co jsem objevila sama sebe.

Zářit štěstím

a být spokojená.

Lucka ví přesně co chce a jde si zatím. Je plná energie a nadšení, a přitom je z ní cítit obrovský klid a harmonie. Během krátkého pobytu u nás, mě dokázala inspirovat a nadchnout, a v případě řešení osobních problémů se díky důvtipným otázkám dostat velice rychle k jádru věci. Baví mě se posouvat dál ve svém životě a Lucka tomu dokáže dodat opravdový šmrnc.

Pavla

Na Lucii mne na první pohled zaujala její energie a jasná definice její práce - specialistka na šťastný život. Využila jsem její služby pro motivaci pro další práci a hned při prvním rozhovoru jsem věděla, že ona mi pomůže. Přesně pochopila o co jde a hlavně hned dala efektivní rady, které mohu hned aplikovat v praxi. Vřele doporučuji...." 

Libka Sarf, návrhářka a moderátorka

Forma pokus-omyl Tě může stát

 hodně času a energie

Možná si už obešla pár seminářů. Čteš knížky o osobním rozvoji, ba dokonce jsi vyzkoušela nějakou pomoc. Dalo by se říct, že pro vyřešení své situace si udělala maximum. Bohužel ale, jak slyším od mých klientek: tohle jsem už zkoušela a žádná změna!

Proč? Protože třeba nevíš, jak získané informace správně použít v praxi, aby skutečně fungovaly. Řešíš následek, nikoliv příčinu. Nebo řešíš druhého místo sebe. Nedokážeš se citově odpoutat od problému a správně vidět souvislosti. To všechno vede k tomu, že neumíš situaci vyřešit sama a motáš se v bludným kruhu.  

Pro vyřešení situace je potřeba profesionální vedení a zkušenosti. Jestli máš pocit, že stojíš pořád na místě a nevíš, jak dál?, mám pro Tebe dobrou zprávu:

 

Nejsi na to sama!

 • 1
  Dej mi o sobě vědět
  nejlépe emailem nebo přes formulář. Napiš mi ve zkratce pár informací o sobě a o tom, co řešíš, ať si můžu udělat obrázek o tom, jak Ti můžu pomoct.
 • 2
  Ozvu se Ti
  a na základě Tvého krátkého příběhu Ti pomůžu vybrat nejvhodnější počet sezení. Pak společně domluvíme termín naší první schůzky.
 • 3
  Hurá, jdeme na to!
  Konzultace můžou proběhnout osobně nebo přes Skype. Každopádně se zaměříme na to, abys odcházela s jasným plánem, co dál a měla výsledky.

Dokážeš to,

pokud chceš.

Proč si pro konzultaci vybrat zrovna mě?

 • Mé klientky mají výsledky i v případě, že už vyzkoušely kde co. Říkají, že netušily, že se mnou se jim změna podaří
 • Umím se v situaci zorientovat a hlavně rozklíčovat problém
 • Jsem empatická a díky všemu, čím jsem prošla, se umím vcítit do Tvojí situace, pochopit a podpořit Tě
 • Předávám nádhernou energii, mi řekla nejedna klientka
 • Respektuji Tvoje tempo a potřeby, děláme opravdu malé krůčky a pracujeme jen s tím, co Ti vyhovuje

Chceš být šťastnější a sama sebou?

No tak to je dobrá zpráva! Následující balíčky Ti pomůžou změnit život. Osobně se můžeme setkat v Pardubicích, Chrudimi nebo Hradci Králové. Pokud jsi z dálky nebo chceš klid domova, můžeme si popovídat online. Používám buď Skype nebo volám na Tvůj mobil. Je to efektivnější než když se vidíme, protože se soustředíš jen sama na sebe:))

Teď už je to jen na Tobě:

Menší

patálie

2 osobní sezení

1 000 Kč / 1 sezení

Zapeklitý problém

3 osobní sezení

900 Kč / 1 sezení

Bolavá

duše

4 osobní sezení

800 Kč / 1 sezení

Nový život

stojí za to.