Jak probíhá konzultace?

Jsi z jiného města? Zajímá Tě, jaké jsou možnosti? Sepsala jsem pro Tebe odpovědi na časté otázky.

Jak konzultace probíhá?

 • 1
  Úvod
  U prvního sezení mi nejdříve vyprávíš vše o sobě, čím procházíš, abych se zorientovala ve Tvé situaci a zjistila, jak nejlépe vše vyřešit. Při navazujících sezeních sdílíš svůj pokrok, z čeho máš radost nebo naopak to, co se Ti nedaří.
 • 2
  Povídání
  Na každém sezení probíráme pouze 1 téma, ale za to křížem-krážem:)) Smyslem je nejen si ulevit a vypovídat se, ale hlavně najít v čem je "zakopaný pes". Jakmile ho najdeme, společně najdeme cestu ven:))
 • 3
  Závěr
  Končíme během 60 minut a Ty ocházíš s 1 malým, konkrétní krokem, který uděláš. Bez akce není reakce a situace se vyřeší jedině s Tvou pomocí. Dostaneš ode mě zápis ze schůzky, kde budou zaznamenány důležité poznámky. Budeš se moci k nim kdykoliv vrátit, doplnit svoje postřehy, případně otázky na další sezení.

 Bude fungovat jeden malý krok, když potřebuji velkou změnu?

Nebylo by lepší vše si do dotailů naplánovat? Nebylo:) Nejčastější důvod, proč selháváme je, že si naplánujeme moc velký cíl, moc velkou změnu. Sama víš, co "velké plánovaní" přinese: strach, netrpělivost, slabou vůli. 

Typický příklad hubnutí: připravíš si dietní jídelníček, naplánuješ si několik pohybových aktivit. Bohužel Tvé nadšení dlouho nevydrží, protože po týdnu šilháš hlady, nebaví Tě vařit 2 různá jídla a nestíháš všechny aktivity, které sis naplánovala.

Fígl malého kroku spočívá v tom, že ho vždycky uděláš. Tím vzroste Tvoje síla, motivace a sebedůvěra pokračovat dál. Jsi taky schopna vyhodnotit: jak se cítíš, co Ti funguje, jdeš správným směrem nebo to, jestli za čím jdeš, doopravdy chceš? Malé kroky nakonec způsobí, že si "najednou" splníš svůj velký sen.

Lepší je jít krok za krokem než to vzdát v půli cesty.

Dokážeš mi pomoct?

Dokážu, pokud budeš sama chtít. To je klíčový parametr. Často se stává, že lidé očekávají, že někdo jiný za ně vyřeší jejich problém. Ale platí, pokud nebudeš hybatelem změny Ty, můžeš mít špičkového kouče a kolem sebe hafo lidí, který se Ti budou snažit pomoct, ale ve skutečnosti se nezmění vůbec nic.

Proto pracuji pouze s těmi, kteří přicházejí na vlastní popud a změnu opravdu chtějí. Jedině Ty můžeš změnit své myšlení, postoj a samu sebe, což ve finále změní vše ostatní:)) Přidej se k ostatním ženám a vytvářej živnou půdu proto, aby do Tvého života mohly vstoupit zázraky.

 

Štěstí se nehledá,

ale vytváří.

Než jsem potkala Lucku, tak jsem si dávala obrovské cíle a vždy jsem selhala. Teď postupuji malými krůčky a snažím se, aby činnosti, které dělám, mě bavily. Svůj volný čas se snažím trávit aktivně společně s manželem a synem. Líbilo se mi, že mě Lucka konečně "přinutila" přemýšlet. Proč dělám věci složitě, když jdou jednoduše. Co bylo pro mě bylo důležité, že mi Lucka během sezení předávala krásnou energii, kterou má v sobě. Naučila jsem se být trpělivější, koukat na svět více pozitivně a dávat si takové cíle, které jsem schopná splnit.
Dana
Po první návštěvě jsem věděla, že to nebude pro mě jednoduché zpovídat se někomu cizímu o svých problémech, vždyť je to tak trapné...., ale ty jsi měla snahu mi pomoci, dát mi prostor vyslechnout mě a co víc, ty jsi mě objala.... a to mě dostalo. Pryč s nějakou profesionalitou, tohle zanechalo ve mě nejvíce. Ze všeho jsem se snažila brát si poučení, rady, názory, informace. Děkuji za to, že tohle děláš a pokud budeš mít na to stále sílu, dělej to a pomáhej, určitě máš ten dar, jsi SLUNÍČKO.
Lenka

 Už jsem to zkoušela několikrát. Co když nevydržím?

To se většinou stává, když jsi na to sama. Proto existují ověřené metody, které Ti pomůžou udržet cíl v hledáčku, změnit nastavení mysli a vytvořit si pozitivní návyky. Po prvním splněném úkolu budeš mít víc energie a motivaci jít dál. Budeš si říkat "to je supér", proč jsem to už neudělala dřív? Najednou si budeš všímat hezkých věcí a bude Ti líp

Na druhou stranu to může vést k tomu, že polevíš nebo narazíš na situaci, se kterou si nebudeš vědět rady. K trvale udržitelné změně je potřeba kontinuita, a proto je důležité pokračovat v tom, co jsi začala, nejlíp pár po sobě jdoucích měsíců.

Tím se změní a ukotví nové myšlení a návyky. Do hlavy se dostane, že to jde i jinak, máš výsledky, cítíš se dobře a všechno jde, když se chce. Klíčem k úspěchu je mít svůj cíl, postupně ho naplňovat a mít vedle sebe někoho, kdo Tě podpoří, i když se zrovna nedaří.

Vzdávají se jen poražení.

A to nejsi Ty.

 Co potřebuju k tomu, abych začala?

Vůbec nic. Vlastně ano. Potřebuješ se skálopevně rozhodnoutí, že chceš na sobě pracovat a posunout svůj život tím směrem, kterým chceš Ty. To bude vyžadovat Tvůj čas, ochotu učit se a odvahu zkoušet nové věci. Ne, nechci Tě strašit ani odradit...

Sama pracuju jen s tím, co je ověřené ze života a psychologie a funguje. Hledám cesty, které se Ti budou líbit a budou pro Tebe příjemné. Protože pokud si budeš vytvářet nový život tak, že Tě to bude bavit, budeš to dělat sama, ráda a automaticky:))

Ode mě budeš mít neomezenou podporu a odborné vedení. Taky získáš spřízněnou duši, která je pro Tebe připravená vyslechnout Tě bez ohledu na soudy, zaručené rady a vytýkání chyb. Naopak budeš mít pocit, že Ti někdo rozumí, vidí Tvoje kvality a dokáže je ocenit.

 Kde se můžeme sejít?

 • Osobně se můžeme vidět v Pardubicích v útulných prostorech v centru města, kde je soukromí a příjemná atmosféra.
 • Pokud jsi z velké dálky, z časových nebo jiných důvodů, využíváme on-line konzultace. I když si teď možná říkáš, že osobní setkání je lepší, klientky jsou vždycky překvapené, jak je sezení příjemné. Navíc velmi dobře funguje, protože se soustředíš jen sama na sebe:)) Volám já Tobě na Tvůj mobil.
 • Termín pro Tebe rezervuji připsáním částky na účet. Datum můžeš změnit kdykoliv 48 hodin před dohodnutým termínem schůzky.

Pamatuj na to, že:

ke štěstí

vede jediná

cesta: vpřed.