Jak probíhá konzultace?

Jsi z jiného města? Zajímá Tě, jaké jsou možnosti? Sepsala jsem pro Tebe odpovědi na časté otázky.

Jak konzultace probíhá?

 • 1
  Úvod
  U prvního sezení mi nejdříve vyprávíš vše o sobě, čím procházíš, abych se zorientovala ve Tvé situaci a zjistila, jak nejlépe vše vyřešit. Při navazujících sezeních sdílíš svůj progres, z čeho máš radost nebo naopak to, co Ti dělá největší potíže.
 • 2
  Povídání
  Na každém sezení probíráme pouze 1 téma, ale za to křížem-krážem:)) Smyslem je nejen si ulevit a vypovídat se, ale hlavně najít v čem je "zakopaný pes". Jakmile ho najdeme, společně najdeme cestu ven:))
 • 3
  Závěr
  Končíme za 60 minut během kterých si naplánuješ 1 malý, konkrétní krok, který uděláš. Bez akce není reakce a situace se vyřeší jedině s Tvou pomocí. Dostaneš ode mě zápis ze schůzky, kde budou zaznamenány důležité poznámky. Budeš se moci k nim kdykoliv vrátit, doplnit svoje postřehy, případně otázky na další sezení.

 Bude fungovat jeden malý krok, když potřebuji velkou změnu?

Nebylo by lepší vše si do dotailů naplánovat? Nebylo:) Nejčastější důvod, proč selháváme je, že si naplánujeme moc velký cíl, moc velkou změnu. Sama víš, co "velké plánovaní" přinese: strach, netrpělivost, slabou vůli. 

Typický příklad hubnutí: připravíš si dietní jídelníček, naplánuješ si několik pohybových aktivit. Bohužel Tvé nadšení dlouho nevydrží, protože po týdnu šilháš hlady, nebaví Tě vařit 2 různá jídla a nestíháš všechny aktivity, které sis naplánovala.

Fígl malého kroku spočívá v tom, že ho vždycky uděláš. Tím vzroste Tvoje síla, motivace a sebedůvěra pokračovat dál. Jsi taky schopna vyhodnotit: jak se cítíš, co Ti funguje, jdeš správným směrem nebo to, jestli za čím jdeš, doopravdy chceš? Malé kroky způsobí, že si "najednou" splníš svůj velký sen.

Lepší je jít krok za krokem než to vzdát v půli cesty.

 Kde se můžeme sejít?

 • Osobně se můžeme vidět v Pardubicích, Chrudimi nebo Hradci Králové. Vybíráme spolu prostory, kde je soukromá a příjemná atmosféra.
 • Pokud jsi z velké dálky, z časových nebo jiných důvodů, využíváme on-line konzultace. Voláme spolu přes Skype nebo já volám Tobě na mobil. Tento způsob je efektivnější než osobní setkání, protože se soustředíš jen sama na sebe:)
 • Termín pro Tebe rezervuji připsáním částky na účet. Datum můžeš změnit kdykoliv 48 hodin předem.

Dokážeš mi pomoct?

Dokážu, pokud budeš sama chtít. To je klíčový parametr. Často se mi stává, že v dobré víře chce partner/ka koupit konzultaci někomu jinému. To je super, ale člověk, který nechce, nic nezmění. Proto pracuji pouze s těmi, kteří přicházejí na vlastní popud a změnu opravdu chtějí. V takových případech padnou veškeré rady, tipy a metody na úrodnou půdu a úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat.

Mé učení vychází z metodiky "zevnitř >> ven", čili začínáme u Tebe. I když se zdá, že všechny důvody ukazují na okolní faktory, jedině Ty můžeš změnit své myšlení, postoj a sama sebe, což ve finále změní vše ostatní:)) Přidej se k ostatním ženám a najdi své štěští.

 

Štěstí se nehledá,

ale vytváří.

Než jsem potkala Lucku, tak jsem si dávala obrovské cíle a vždy jsem selhala. Teď postupuji malými krůčky a snažím se, aby činnosti, které dělám, mě bavily. Svůj volný čas se snažím trávit aktivně společně s manželem a synem. Líbilo se mi, že mě Lucka konečně "přinutila" přemýšlet. Proč dělám věci složitě, když jdou jednoduše. Co bylo pro mě bylo důležité, že mi Lucka během sezení předávala krásnou energii, kterou má v sobě. Naučila jsem se být trpělivější, koukat na svět více pozitivně a dávat si takové cíle, které jsem schopná splnit.

Dana

Po první návštěvě jsem věděla, že to nebude pro mě jednoduché zpovídat se někomu cizímu o svých problémech, vždyť je to tak trapné...., ale ty jsi měla snahu mi pomoci, dát mi prostor vyslechnout mě a co víc, ty jsi mě objala.... a to mě dostalo. Pryč s nějakou profesionalitou, tohle zanechalo ve mě nejvíce. Ze všeho jsem se snažila brát si poučení, rady, názory, informace. Děkuji za to, že tohle děláš a pokud budeš mít na to stále sílu, dělej to a pomáhej, určitě máš ten dar, jsi SLUNÍČKO.

Lenka

Na nic nečekej a objednej se ještě dnes

Těším se na Tebe, 

Konzultace

AKCE

1+1 ZDARMA

18. - 22. 11.

osobní nebo online

60 minut

1.500 Kč

Všechno

začíná u Tebe.