KONZULTACE

"Díky konzultacím jsem vyrovnanější a našla jsem nový pohled na svět." Nechat si pomoct není slabost, ale znak vnitřní síly a moudrosti. Pomůžu Ti k opravdové změně, kterou si udržíš. A hlavně Tě naučím, jak si věci v životě vyřešit sama a posouvat se dál s nadhledem. Na nic nečekej a objednej se ještě dnes:))

Ráda pomůžu 

žít s úsměvem na rtech i Tobě.

3 cesty ke stejnému cíli

Nezáleží na tom, co jsi už vyzkoušela nebo jaká jsi. Můj příběh je názornou ukázkou, že můžeš zcela změnit sebe a být opravdu spokojená.  Můžu Ti slíbit, že ať už se vydáš na cestu k sobě, za lepším zdravím nebo vyšším sebevědomím, určitě spolu uděláme pořádný kus práce.

Buď šťastnější a žij si podle sebe

Najdi sama sebe a žij si podle svého. Ukážu Ti, jak brát věci s nadhledem a mít úsměv od ucha k uchu. 

ZDRAVÍ

Buď zdravá jako rybka.

Být zdravá není jen výsada králů, ale Tvoje bytosné právo. Naučím Tě vybalancovat si zdraví i svůj život.

KRÁSA

Buď sebevědomější a krásnější

Objev svou jedinečnou krásu a budeš zářit  na dálku. Zjisti své silné stránky a budeš nezastavitelná.

Můžeš mít vše, po čem toužíš: baráček, kytičky i hodného muže...

Stává se, že my ženy čekáme a říkáme si "zvládnu to sama". Přesně to jsem dělala i já. Místo toho, abych se svým životem něco dělala, jsem jen marně doufala, že si mě můj manžel všimne a bude se mi věnovat. Když praskla jeho nevěra, došlo mi, že nechci promarnit zbytek života.

Začala jsem sledovat různé rady a motivační citáty na Facebooku. To byl impuls, který mi pomohl získat sílu a změnit svůj život. Proto pro Tebe připravuji různé rady a návody, ale i něco pro dobrou náladu. Tak už na nic nečekej, Vládkyní svého života, můžeš být hned teď;))