Maličkost, která zlepší vztah s tvojí láskou

Zůstaneš se mnou v posteli až se ráno probudíš?

Trochu mě to překvapilo, protože jsem si myslela, že ho ruším. Nenápadně jsem se vždycky vytratila a nechala ho dospat. Sama jsem si zatím uvařila kávičku a udělala chvilku pro sebe než doma zavládne čilý ruch. Myslela jsem si „všichni happy“, ale: chyba lávky!

Víš, jak si tvůj drahý představuje ideální ráno s tebou?

ON se zatím chtěl probouzet vedle mě, vzít mě do náručí a prožívat ráno spolu.

Pak mi došlo, že až takhle jednoduchý to je. Začít den a vychutnat si ráno spolu. Kór v sobotu a neděli. Říká se, že „ráno dělá“ den a teď si představ, jaký to bude, až si z ranního vstávání uděláte společný rituál lásky. Vůbec to nemusí vypadat jak z americkýho filmu, stačí jít pocitově a podle toho, co máte oba rádi.

Víš, jak si tvůj drahý představuje ideální ráno s tebou?

samasebou.cz

Jestli ne, tak rychle žhav drát a zeptej se ho. Možná budeš překvapená, že se takovou maličkostí může váš vztah oživit nebo dostat na jiný level…

Funguje ti něco jinýho? Napiš nám dolů tvoji maličkost, budeme rádi.

Lucie Rybková
Lucka pomáhá ženám z krize ven, najít správný směr a řešení, které vydrží. Podporuje ženy, aby šly svou vlastní cestou a žily podle svého, ne podle očekávaní okolí. Vychází z osobního příběhu, o kterém si můžeš přečíst v sekci O mně. Každá změna začíná u tebe. Spolu dáme tvůj život do pořádku. Objednej se na konzultaci ještě dnes. Těším se na Tebe:)
Komentáře
 • Konzultace a mentoring
 • Chceš další články do emailu?

  Sem zadej svoji e-mailovou adresu, a já ti čas od času pošlu další tipy, jak být sama se sebou a ve vztahu šťastná a spokojená.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Pravidelná dávka motivace? Přidej se na Facebook!
 • Instagram
  This error message is only visible to WordPress admins
  Error: No posts found.