Řešíš, jak si najít partnera?

Jsem už delší dobu bez  partnera. V lásce jsem měla vždycky smůlu, buď mé city nebyly opětované nebo jsem byla jen přestupní stanice. Prosím poraďte, kde bych mohla poznat toho pravého muže.  Bojím se, že skončím jako kůl v plotě.

dotaz z poradny

Jednou po rozvodu mě přepadly podobné myšlenky. Co když už si nikoho nenajdu? Co když už do konce života zůstanu sama? Pak jsem si ale řekla: „Luci, dyk je to nesmysl“ a udělala jsem úplný opak než by sis pomyslela…

Buď šťastná sama za sebe

Bez podmínek. Žádný „až“, „kdyby“, „pak teprv“. Přestala jsem hledat partnera, protože jsem si vybavila, co říká jeden můj známý: „To je jako kdybys měla na čele semafór s cedulí „chcete mě?“. Tohle na nás chlapy nefunguje a spíš nás to odrazuje.“ Nauč se být a žít bez partnera, zato na plný pecky. Zeptej se sama sebe:

 • Co mi dělá radost?
 • Jak chci trávit svůj volný čas a s kým?
 • Jak si život užívat (a ne čekat a jen přežívat)?
Na Zip linu se synem ve Špindlu. Pop_děný strachy, ale nakonec jsme jeli 5x.

Zkoušej nový věci. Vrať se k tomu, co Tě bavilo, když jsi byla malá. Musíš to žít! A uvidíš, co se stane. Začneš zářit. Místo hledání toho pravého se staneš tou pravou. V týhle energii si pak k sobě přitáhneš partnera. Muži totiž chtějí mít vedle sebe ženy, který jsou šťastný, žijí svůj život a nevisí na nich. Pečují o sebe, jsou v pohodě a vyrovnaný…

Otevři se tomu

I když všechno tohle uděláš, může tady být ještě jedna věc, která seznámení s Tvým milým blokuje. Tvoje nastavení mysli. Možná, že si jako jedna moje klientka podvědomě říkáš „já už žádný vztah nechci, zase by mi ublížil“. Vše, co máš ukrytý hluboko v mysli se stává skutečností.

Projdi si svoje myšlenky. Co říkáš sama sobě?

 • Všichni chlapi jsou stejný. Nestojí za nic.
 • Je to sukničkář, zase mě podvede.
 • Mám v lásce smůlu, určitě to zase nevyjde.

Pátrej po svých skrytých přesvědčeních a změň je, jinak se Ti budou stejný situace opakovat pořád dokola. Není to o tom, kde ho potkáš, ale jak to máš v sobě. Hoď minulost za hlavu. Otevři se lásce a ona pak přijde.

Buď magnet na chlapy

Přemýšela jsi někdy nad tím, co chlapy přitahuje? Muži jsou lovci, chtějí nás dobývat, ochraňovat. A to jde pouze v případě, když jsi sama sebou a v ženské energii. Jestli Tě zajímá, co dělat ve Tvé situaci, objednej se ke mě do poradny. Pomůžu Ti najít řešení❤️

Lucie Rybková
Lucka pomáhá ženám z krize ven, najít správný směr a řešení, které vydrží. Podporuje ženy, aby šly svou vlastní cestou a žily podle svého, ne podle očekávaní okolí. Vychází z osobního příběhu, o kterém si můžeš přečíst v sekci O mně. Každá změna začíná u tebe. Spolu dáme tvůj život do pořádku. Objednej se na konzultaci ještě dnes. Těším se na Tebe:)
Komentáře
 • Konzultace a mentoring
 • Chceš další články do emailu?

  Sem zadej svoji e-mailovou adresu, a já ti čas od času pošlu další tipy, jak být sama se sebou a ve vztahu šťastná a spokojená.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Pravidelná dávka motivace? Přidej se na Facebook!
 • Instagram
  This error message is only visible to WordPress admins
  Error: No posts found.